an online Instagram web viewer
  • zycie_jest.piekne
    💁Ewelina 😘
    @zycie_jest.piekne

Images by zycie_jest.piekne

"Bo prawda jest taka, że każda kobieta lubi jak mężczyzna o nią walczy i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz - jesteś moja. Amen."
"Bo prawda jest taka, że każda kobieta lubi jak mężczyzna o nią walczy i codziennie, bez wyjątku, daje czytelny przekaz - jesteś moja. Amen."
Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury i intuicji, bo korzystając ze zbyt wielu porad, dorobimy się jedynie depresji.
Trzeba w życiu odnajdywać się wedle własnej receptury i intuicji, bo korzystając ze zbyt wielu porad, dorobimy się jedynie depresji.
Albo walczysz o swoje, albo patrzysz jak przestaje być Twoje !!!!
Albo walczysz o swoje, albo patrzysz jak przestaje być Twoje !!!!
Nigdy nie mów nigdy? Kiedyś wszystko było dla mnie czarne lub białe. Z biegiem lat dostrzegłam coraz więcej odcieni szarości. Dlatego też od pewnego czasu staram się nie odkładać spraw "na potem". Czemu? Bo tak naprawdę nie mam pewności, czy następnego ranka się obudzę. Dlatego Ty też nigdy nie rezygnuj z marzeń. To możliwość ich spełniania sprawia, że życie jest tak fascynujące. Warto mieć w nim choć jedną rzecz, która będzie nam sprawiać przyjemność i satysfakcję. Nigdy nie unoś się niepotrzebnie dumą. Nikt nie jest nieomylny i nie ma monopolu na prawdę. Miej odwagę przyznać się do błędu. Nigdy nie bój się zadawać pytań, jeśli czegoś nie rozumiesz. Pokora jest więcej warta od zawziętości, a na naukę pożytecznych rzeczy zawsze jest czas. Nigdy nie bój się iść do przodu. Lepiej żyć popełniając błędy niż żyć nie robiąc nic. Wszystkie, które popełniłeś były potrzebne - inaczej nie wiedziałbyś, że to błędy. Zdobyłeś nauczkę na przyszłość i wiedzę. Będziesz wiedziała ,żeby kiedyś w podobnej sytuacji postąpić inaczej. Nigdy nie powstrzymuj  uśmiechu, bo uśmiech rodzi uśmiech. Po prostu. Nigdy nie wychodź z domu pokłócona, bo nie wiesz czy idąc na przystanek nie wpadnie w Ciebie jakiś pijany kierowca. Nigdy nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałaś, co czujesz i co myślisz, bo to tak, jakbyś przepraszała za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co tak naprawdę masz. Nigdy nie wstydź się słów 'kocham Cię', bo jutro możesz już nie mieć osoby, do której chciałabys je wypowiedzieć. Wszyscy jesteśmy tylko na chwilę, każdego kiedyś zabraknie. Trzeba żyć natychmiast. Jest później niż Ci się wydaje. Masz jedno życie, ale jeśli przeżyjesz je właściwie to jedno wystarczy.😘
Nigdy nie mów nigdy? Kiedyś wszystko było dla mnie czarne lub białe. Z biegiem lat dostrzegłam coraz więcej odcieni szarości. Dlatego też od pewnego czasu staram się nie odkładać spraw "na potem". Czemu? Bo tak naprawdę nie mam pewności, czy następnego ranka się obudzę. Dlatego Ty też nigdy nie rezygnuj z marzeń. To możliwość ich spełniania sprawia, że życie jest tak fascynujące. Warto mieć w nim choć jedną rzecz, która będzie nam sprawiać przyjemność i satysfakcję. Nigdy nie unoś się niepotrzebnie dumą. Nikt nie jest nieomylny i nie ma monopolu na prawdę. Miej odwagę przyznać się do błędu. Nigdy nie bój się zadawać pytań, jeśli czegoś nie rozumiesz. Pokora jest więcej warta od zawziętości, a na naukę pożytecznych rzeczy zawsze jest czas. Nigdy nie bój się iść do przodu. Lepiej żyć popełniając błędy niż żyć nie robiąc nic. Wszystkie, które popełniłeś były potrzebne - inaczej nie wiedziałbyś, że to błędy. Zdobyłeś nauczkę na przyszłość i wiedzę. Będziesz wiedziała ,żeby kiedyś w podobnej sytuacji postąpić inaczej. Nigdy nie powstrzymuj uśmiechu, bo uśmiech rodzi uśmiech. Po prostu. Nigdy nie wychodź z domu pokłócona, bo nie wiesz czy idąc na przystanek nie wpadnie w Ciebie jakiś pijany kierowca. Nigdy nie przepraszaj za to, co szczerze powiedziałaś, co czujesz i co myślisz, bo to tak, jakbyś przepraszała za to kim jesteś, a to kim jesteś, to jedyne co tak naprawdę masz. Nigdy nie wstydź się słów 'kocham Cię', bo jutro możesz już nie mieć osoby, do której chciałabys je wypowiedzieć. Wszyscy jesteśmy tylko na chwilę, każdego kiedyś zabraknie. Trzeba żyć natychmiast. Jest później niż Ci się wydaje. Masz jedno życie, ale jeśli przeżyjesz je właściwie to jedno wystarczy.😘
👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻#tommyhilfiger #magnolia #selfiepics #perfect #styles #👍🏻👍🏻👍🏻